Конкурса научных работ среди школьников «turan-junior-2016» Секция «Физика, техника, науки о земле и космосе»


Секция 7. «История, культура, регионоведение» (каз. яз. обучения). 5-8 кл



бет7/10
Дата04.11.2016
өлшемі1,27 Mb.
түріКонкурс
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

Секция 7. «История, культура, регионоведение» (каз. яз. обучения). 5-8 кл.

п.п.

Фамилия, имя

Тема проекта

Школа

Класс

ФИО руководителя

Занятое место, номинация



Омар Ақбота

Ертегілерде кездесететін қазақы өлшемдер

Гимназия №39 Илийского района (Боралдай)

8

Айтмухамбетова И.С

Гран-при



Ахметжан Ғазиза, Еркіндәулет Жансая

Қымызды басқа сусындармен салыстырудағы нәтижесі

Гимназия №39 Илийского района (Боралдай)

5

Кенжебаева Н.Е

1 место



Назирова Рамиля

Қазақтың ұлттық бас киімі

Средняя школа №22 Талгарского района (п.Карабулак)

6

Керімбаева Алтын Боранбайқызы

2 место



Тұрғанбекова Ботагөз

Тері өндеу технологиясы

№26 жалпы білім беретін мектеп

8

Тұрысбек Сайран

2 место



Жұмабай Шапағат

 

№148 мектеп-гимназия

6

Спатаева Дариға

3 место



Есенгельдиева Жанат

Қазақ киіміндегі ұлттық ою -өрнектің ерекшеліктері

№26 жалпы білім беретін мектеп

8

Тұрысбек Сайран

3 место



Ранджан Амир

Тәжі махал жайлы маңызды деректер

№123 мектеп-гимназия

8

Искакова Жанилдык Кушербаевна, Рашаева Г.

3 место



Қанатбай Нұржан

Әдептіліктің алтын ережелері

Гимназия №39 Илийского района (Боралдай)

5

Кенжебаева Н.Е

3 место



Алимбек Айым

Орта ғасырлық түрік жазба ескерткіштеріне тарихнамалық

№148 мектеп-гимназия

6

Спатаева Дариға

Номинация



Османова Елизавета

Қазақ халқының ырымдары мен тиымдары

Средняя школа №22 Талгарского района (п.Карабулак)

8

Жуматаева Қ.Е.

Номинация



Шутбаева Аружан

Қазақстан мен Ресейдің байланысы

№148 мектеп-гимназия

6

Сыпатаева Дариға

Номинация



Камалова Эльмина

Киелі киіз үй

Средняя школа №22 Талгарского района (п.Карабулак)

8

Берікбай Маржан Жұмабайқызы

Номинация



Тоқбергенова Асел

Ерулік

Средняя школа №22 Талгарского района (п.Карабулак)

8

Жақашбаева Жадыра Бексыдыққызы

Номинация



Тастемір Зере Ерболатқызы Алина

Алаш арыстары

№128 жалпы білім беретін мектеп

6

Мәуленкұл Нағима Әметханқызы

Номинация



Рысқұл Самал, Әуезхан Нұркелді

Алаша хан қесенесі

Средняя школа №9 Илийского района (п. Байсерке)

7

Толебаева Алия

Номинация



Абдрашева Асия, Жанаберген Биби

Алматы қаласының 1000 жылдық тарихы

№131 мектеп-лицей

6

Шалданбаева Айнагуль Сатановна

Номинация



Кенженов Адилет

Сырға толы-сығанақ

Средняя школа №26 Талгарского района (п. Еркин)

7

Смағұлова Ардақ Қабдешқызы

Номинация



Досымбекова Аяжан

Қалалық мектептерге арналған ең үздік ғылыми жұмыстардың конкурсы

Гимназия №39 Илийского района (Боралдай)

8

Нұрымова М.С

Номинация



Құтпанбаев Дархан

Ы.Алтынсарин-көрнекті ағартушы,қоғам қайраткері

Средняя школа №26 Талгарского района (п. Еркин)

8

Тлехметова Калия

Номинация



Бекежанова Камилла

Аңызға айналған батыр

№131 мектеп-лицей

8

Достанова Роза Зияхановна, Кожакулова Калима Кулбаевна

Номинация



Телембай Темірлан

Ұлы Отан соғысы және тылдағы менің атам

№123 мектеп-гимназия

8

Азербаева Гулжан Умирзаковна

Номинация



Әлімғазы Аружан

Менің әкем желтоқсан тұлғасы

№123 мектеп-гимназия

8

Азербаева Гулжан Умирзаковна

Номинация

Секция 8. «География, краеведение, туризм» (каз. яз. обучения). 9-11 кл.

п.п.

Фамилия, имя

Тема проекта

Школа

Класс

ФИО руководителя

Занятое место, номинация



Мұқаділ Үміт

Павлодар облысы отын энергетика кешенін тиімді пайдалану

№104 жалпы білім беретін мектеп

10

Шөкенова Ж.Е

1 место



Тулеубекова Ақерке

Жусан қазақ даласының қайталанбас рәмізі

№148 мектеп-гимназия

10

Исмаилова Анар Адебиетовна

2 место



Менлибаева Фарида

Ауылыңды бүкіл әлем танысын

Средняя школа №9 Илийского района (п. Байсерке)

10

Алсеитова Гульмайра Адилжановна

2 место



Курманалиев Артық

Қазақ жерінің гүлінен алынатын каучук

№148 мектеп-гимназия

10

Исмаилова Анар Адебиетовна

3 место



Мырзаханова Дариға

ЭКСПО-2017 экономикалық оңтайландыру

Средняя школа №9 Илийского района (п. Байсерке)

10

Жанпеисова Гульняз Турсыновна

3 место



Ильясова Мөлдір

Ұлы даңқы бар менің жасыл аралым

№104 жалпы білім беретін мектеп, Жас натуралистер станциясы

9

Үсейн Гүлира Абайбекқызы

3 место



Абенов Бекжан

Шығыс Қазақстан өніріндеғі Зайсан маңына саяхат

Средняя школа №26 Талгарского района (п. Еркин)

10

Байғалиева Жайгүл Бекқалиқызы

Номинация



Садыбек Динара

Географияға үлес қосқан қазақ үштігі

№131 мектеп-лицей

10

Шалданбаева Айнагуль Сатановна

Номинация

Секция 9. «География, краеведение, туризм» (рус. яз. обучения). 9-11 кл.

п.п.

Фамилия, имя

Тема проекта

Школа

Класс

ФИО руководителя

Занятое место, номинация



Сатышева Эльдана, Кененбаева Томирис

Касрибас-Акыртас-средневековый город на Великом Шелковом Пути

Гимназия №15

11

Мырзаханова Гульмира Жакыпбековна

1 место



Болысбаева Иннара, Картай Айша

Города и городское планирование на примере г.Астаны и Алматы

УВК «Арман»

10

Нурмашева Раушан Кусаиновна

2 место



Танатаров Арман, Абдимижитов Эльдар

Проблемы таяния ледников Заилийского Алатау

Общеобразовательная школа №142

11

Шалигина Татьяна

3 место



Аляхсова Сабина

Проблемы водоснабжения

Гимназия №111

10

Лутковская Лариса Николаевна

Номинация



Степанюк Елена

Казахстанцы и туризм

Школа-гимназия №51

10

Бренюк Татьяна

Номинация



Котова Кристина

Рекреационные ресурсы Кольсайских озер

Средняя школа №9 Илийского района (п. Байсерке)

11

Жанпеисова Гульняз Турсыновна

Номинация



Исахан Айгерим

Развитие водного туризма в Семиречье

Лицей при КазГАСА

9

Ержигитова Дина Сатымбековна

Номинация



Кодинцева Диана

Топонимические исследования Антарктиды

Лицей при КазГАСА

9

Ержигитова Дина Сатымбековна

Номинация

Секция 9. «География, краеведение, туризм» (каз. яз. обучения). 5-8 кл.

п.п.

Фамилия, имя

Тема проекта

Школа

Класс

ФИО руководителя

Занятое место, номинация



Бердібай Назерке

Қазақстанның туристік класстерлік моделін құрудың маңызы мен болашағы

№148 мектеп-гимназия

8

Исмаилова Анар Адебиетовна

1 место



Жұмат Айбек

Жарқ еткен жұлдыз

Средняя школа №26 Талгарского района (п. Еркин)

6

Сунақбаева Әсемкүл

2 место



Қазиз Диана

Табиғаттағы су айналымы

Алматы облыстық №15 мектеп-интернат

7

Жандыкеева Жанар Мұратбекқызы

3 место



Шаймаганбетов Исламбек

Гүл алаңынан Астана алаңына дейін

№13 мектеп-гимназия, Жас натуралистер станциясы

7

Касаинова Анар Ашимовна

3 место


Результаты хiv городского конкурса научных работ среди школьников «turan-junior–2016»
Секция 2. «математика, информатика» (рус. яз. обучения). 5-8 кл.
Секция 3. «экономика» (рус. яз. обучения). 9-11 кл.
Секция 5. «химия, экология» (рус. яз. обучения). 5-8 кл.
Секция 6. «биология, экология» (рус. яз. обучения). 9-11 кл.
Секция 7. «история, культура, регионоведение» (каз. яз. обучения). 9-11 кл.
Секция 9. «география, краеведение, туризм» (рус. яз. обучения). 5-8 кл.
Секция 10. «языкознание, литература. казахский язык» (рус. яз. обучения). 9-11 кл.
Секция 11. «языкознание, литература. русский язык» (каз.яз. обучения). 9-11 кл.



Достарыңызбен бөлісу:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

енгізу | тіркеу
    Басты бет


материалдарды жүктеу