№1 сайлау комиссиясы



бет17/57
Дата31.12.2019
өлшемі1.73 Mb.
1   ...   13   14   15   16   17   18   19   20   ...   57

79 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., Парковая көш. 2, «Степногорск-Энергокомплекс» ЖШС ғимараты, әкімшілік-тұрмыстық блогы, тел: 8 (71645) 6-92-08

Шекаралары: Степногорск қ.: Пригородный шағын ауданы – 1, 1А, 2, 4, 5, 5Б, 6, 7, 7/1, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 17, 17Б, 18, 19, 20, 21, 21А, 21В, 21Е, 22, 22А, 22Б, 22В, 22Д, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 25А, 25Б, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 47А, 48, 48А, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 79А, 80, 80А, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 85А, 86, 87, 88, 88А, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95А, 95Б, 96, 98, 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 114, 114А, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 128А, 139, 140, 140А, 147, 147/3, 147А, 147Д, 151, 156, 157, 157Б, 157В, 158, 161, 162, 162/1, 163, 163А, 165, 166, 166/1, 166/2, 167, 169, 170, 171, 171/1, 171А, 172, 184, 200, 201, 201А, 202/1, 202А, 203, 203А, 204, 249, 270, 271, 272, 273, 278, 279, 280, 281, 282, 289, 290, 291, 292, 293, 301, 301/1, 303, 366, 404, 405, 406, 407, 408, 414, 416, 417, 418, 419, 420; Лесхоз көш. - 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15,163.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Эльмира Сағындыққызы Сәрсенбаева; төрайымның орынбасары – Татьяна Федоровна Романова; хатшысы – Айнагүл Рахметоллақызы Құсайынова; комиссия мүшелері – Надежда Владимировна Гейн, Бибігүл Елтайқызы Бекмағамбетова.

№ 80 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., Заводской к., Қаныш Сәтпаев көш. 2, Заводской кенті орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 7-15-93

Шекаралары: Заводской к.: Ыбырай Алтынсарин көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20А; Бөгенбай батыр көш. – 3, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 42; Біржан сал көш. – 1, 2; Рақымжан Қошқарбаев көш. – 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18; Қаныш Сәтпаев көш. – 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 22, 24, 25, 26, 27, 27А, 30, 31, 32, 33; Етекбай би көш. – 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22; Сарыарқа көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 24; Ахмет Байтұрсынұлы көш. – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Бауыржан Момышұлы көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20; Мағжан Жұмабаев көш. – 1, 2, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Бейбітшілік көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Достық көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 43, 48; Талғат Бигелдинов көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 34, 35, 36, 37, 38; Строителей көш. – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; Степногорская көш. – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; Әлия Молдағұлова көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19; Сәкен Сейфуллин көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 13, 15, 15А; Ілияс Есенберлин көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Құрманғазы көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19; Абай Құнанбайұлы көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25; Кеншілер көш. – 2А, 20, 30; Жастар көш. – 1, 2.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әсел Баянқызы Ақыжанова; төрайымның орынбасары – Наталья Николаевна Крохалева; хатшысы – Гүлдана Ағланбекқызы Құсайынова; комиссия мүшелері – Айнұр Мұратқызы Асқарова, Дастан Жеңісұлы Әубәкіров, Жансұлу Қанатқызы Сандыбаева, Гүлжиян Ілиясқызы Жарқынова, Айжан Болатқызы Қоқаева, Динара Қайыргелдіқызы Сағадиева.

81 (жабық) сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., Заводской к., 7 өнеркәсіптік аумағы 20 кешені, Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланың 3517 әскери бөлімінің ғимараты, тел: 8 (71645) 4-49-13

Шекаралары: Заводской к.: 7 өнеркәсіптік аумағы, 20 кешені.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Рустам Булатович Тастанбеков; төрағасының орынбасары – Наталья Александровна Римденок; хатшысы – Гүлдана Мақсұтқызы Шариязданова; комиссия мүшелері – Алтынбек Абдуллұлы Нұрманов, Нұргүл Теміртасқызы Салықова.

№ 82 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., Шаңтөбе к., 1-шағын аудан 1,
В. Комаров атындағы Шаңтөбе кенті орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71640) 5-08-08

Шекаралары: Шаңтөбе к.: 1-шағын аудан – 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Мария Ивановна Смолина; төрайымның орынбасары – Сергей Викторович Сутормин; хатшысы – Балнұр Жәдігерқызы Үсенова; комиссия мүшелері – Анна Геннадьевна Перепадь, Ольга Павловна Зудерман, Лилия Мирзалифовна Самигулина, Татьяна Константиновна Курасова.

№ 83 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., Шаңтөбе к., Советская көшесі 16, Шаңтөбе балалар – жасөспірімдер спорт мектебінің ғимараты, тел: 8 (71640) 5-07-04.

Шекаралары: Шаңтөбе к.: 1-шағын аудан – 1, 1А, 2, 2А, 3, 7; Ленин көш. – 1А, 2А, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 13, 15; 1 Май көш. – 2, 4, 6; Киров көш. – 2А, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19; Спортивная көш. – 10, 12, 14, 15, 16, 18; Горький көш. – 9, 11, 13, 14, 16, 18, 20; Советская көш. – 1А, 2, 4, 4А, 5, 6, 13, 18; 30 лет Победы көш. – 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 17А, 19; 60 лет Октября көш. – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Филатов көш. – 1, 3; Горняцкая көш. – 5; Новокронштадка ауылы: Чалых көш. - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45; Немецкая көш. - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Школьная көш. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18; Гагарин көш. - 1, 2, 3, 4, 5, 6; Тюлюбай көш. - 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Светлана Евгеньевна Митрофанова; төрайымның орынбасары – Игорь Геннадьевич Тищенко; хатшысы – Любовь Ивановна Чепайкина; комиссия мүшелері – Бибігүл Ахметқызы Бейсенова, Әсем Жұмабайқызы Құлахметова, Петр Владимирович Махин, Смирнова Алёна Александровна


Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   13   14   15   16   17   18   19   20   ...   57




©engime.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет