№1 сайлау комиссиясы



бет45/57
Дата31.12.2019
өлшемі1.73 Mb.
1   ...   41   42   43   44   45   46   47   48   ...   57

№ 449 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Приишимка а., Элеваторная к., 5, «Приишимье» ЖШС-ның әкімшілік ғимараты, тел: 8 (71647) 31-1-50.

Шекарасы:Зелёная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;Элеваторная көшесі – 2, 4, 6, 8, 10;Степная көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14;Мира көшесі – 1, 2, 3;Станционная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;Шоссейная көшесі – 1, 4, 7;Водокачка көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;Школьная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Баймбетова Куляш Тургаевна; төрайымның орынбасары – Саламатина Вера Владимировна; хатшы – Байназарова Айгерим Мадениетовна; комиссия мүшелері: Ахметова Зейнеп Алиевна, Петрова Елена Николаевна.



№ 450 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Раздольное а., Октябрьская к., 10, Раздольный негізгі мектебі, тел: 8 (71647) 24-2-34.

Шекарасы:Гагарин көшесі – 1, 3, 5;Ковыльная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29;Комсомольская көшесі – 1, 5, 6, 8, 14, 16, 18, 20, 22;Механизаторская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;Мир көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 15;Октябрьская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 14;Степная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 21, 23, 25;Целинная көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11;Юбилейная көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;Южная көшесі – 1, 3, 5, 9, 11.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Федянина Любовь Анатольевна; төрайымның орынбасары – Виговская Елена Анатольевна; хатшы – Олексюк Ирина Николаевна; комиссия мүшелері: Алимова Пернегыз Нуршимыровна, Госарчук Елена Ярославовна.


№ 451 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Речное а., Школьная к., 30, Речной бастауыш мектебі, тел: 8 (71647) 27-2-52.

Шекарасы:Полевая көшесі – 1, 2, 5, 5/1, 6, 6/1, 8, 8/1, 9, 9/2, 10, 10/1, 10/2;Весенняя көшесі – 2, 3, 4, 6, 7;Целинная көшесі – 1, 2, 4, 5, 5а, 6, 7;Пушкин көшесі– 2, 3;Украинская көшесі – 1, 2, 3, 5;Школьная көшесі – 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;Мир көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14;Ленин көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18;Степная көшесі – 1, 2, 3, 4;Новая көшесі – 1, 4.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Колганова Светлана Анатольевна; төрайымның орынбасары – Тымкив Светлана Ивановна; хатшы – Касен Гульмайра; комиссия мүшелері: Токсеитова Айман, Токтубаева Рымтай Апсатовна.



№ 452 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Свободное а., Обушко к., 1, ауылдық клуб,

тел: 8 (71647) 52-1-23.



Шекарасы:Белобоков көшесі –2, 3, 4;Гагарин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;Днепропетровская көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28;Киевская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;Комсомольская көшесі – 1, 6, 7, 8, 9, 14;Ленинградская көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10;Механизаторов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17;Мир көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;Молодежная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;Московская көшесі – 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 15;Обушко көшесі – 2а, 4, 5, 6, 7, 8;Садовая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;Спортивная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;Строительная көшесі – 1, 2, 3, 4;Титова көшесі – 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;Целинная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Шайхистанова Шолпан Ермаханбетовна; төрайымның орынбасары – Пийтер Наталья Анатольевна; хатшы – Мусатай Тұрсынкул Әнуарбекқызы; комиссия мүшелері: Бега Светлана Владимировна, Никонова Татьяна Павловна.



№ 453 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Сұрған а., Элеваторная к., 16, Сұрған орта мектебі, тел: 8 (71647) 52-8-66.

Шекарасы:Автомобилистов көшесі – 1, 3, 5, 8, 9, 11, 16, 20, 22, 26, 28;Вокзальная көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 18, 20, 22, 26, 32, 34;Зеленая көшесі – 2а, 4, 6, 6а, 7, 9, 11, 13, 15, 17;Карьерная көшесі – 15, 16, 17;Новая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;Октябрьская көшесі – 6, 10, 11, 15, 17, 22, 24, 25, 27, 29, 31, 45;Советская көшесі – 1, 7, 9;Чапаев көшесі – 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21;Школьная көшесі – 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 20, 26;Ыбырай Алтынсарин көшесі– 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 22.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Жумагулова Сандугаш Аубакировна; төрайымның орынбасары – Каримова Малике Нуражановна; хатшы – Жумабекова Айгерим Дархановна; комиссия мүшелері: Муканова Раушан Архаевна, ИбрагимоваРоза Фаниловна.



№ 454 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Юбилейное а., Пионерская к., 5б, «Ново- Приречное» ЖШС-ның ауылдық клубы, тел: 8 (71647) 28-5-99.

Шекарасы:Гагарин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;Ленин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;Механизаторская көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;Набережная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;Парковая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;Пионерская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;Целинная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 4а, 4б;Школьная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;Юбилейная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;Молодежная көшесі – 1.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Бобловская Екатерина Юрьевна; төрайымның орынбасары – Ишанжанова Жанна Киясовна; хатшы – Малая Наталья Юрьевна; комиссия мүшелері: Сиваков Николай Иванович, Широкова Людмила Александровна.



Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   41   42   43   44   45   46   47   48   ...   57




©engime.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет