іздеу: Бейнелеуге

Дәстүрден тыс, бейнелеу өнерінен ұйымдастырылған іс-әрекет жоспары
- Дәстүрден тыс сурет салу технологиясы Тәжімова Гүлнар Теміржанқызы
Бейнелеу өнері
- Оқулық бойынша жасалған Алматы 2010 аомкди -нің ғылыми кеңесінің шешімімен баспаға ұсынылды
Бейне – музыкалық сананың құрылыс өлшемі. Оқушылармен сабақ үстіндегі музыкалық бейнелеушілікті қолдауы (ынталандыруы)
- Музыкалық психология, музыкалық білім беру психологиясы, музыкалық іс-әрекет психологияс
Бейнелеу өнері
- Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігімен бекітілген
Бейнелеу өнері
- 4-сынып оқу пәндері бойынша тақырыптық жоспарлары сынып
“Бастауыш мектепте бейнелеу өнерін оқыту теориясы мен технологиясы және практикумы” пәні бойынша
- Сабақ барысында берілген ақпараттарды белсенді қабылдау
Дәстүрден тыс, бейнелеу өнерінен ұйымдастырылған іс-әрекет жоспары
-
Бейнелеу өнерінің эстетикалық маңыздылығы
- Ә. Ш. Әлімжанова, Т. Х. Ғабитов, Өнер – өзін-өзі танудың қайнар көзі
ІІ тарау. Бастауыш мектеп оқушыларына бейнелеу өнері арқылы көркемдік-эстетикалық тәрбие берудің әдістемелік негіздері
- Мазмұны Кіріспе І тарау. Бастауыш мектеп оқушыларында көркемдік-эстетикалық тәрбиені қалыптастырудың теориялық негіздері
Бейнелеу өнері
- Бекітілген қазақ тілі
Сабақтың тақырыбы: Табиғаттағы түстер 4.02.2017ж Бейнелеу
- Сабақтың тақырыбы: Зат есім Мұғалімнің аты-жөні : А. Мараханова
Деректерді бейнелеу үшін статикалық тәсілдерді пайдалана алу
- Білім беру бағдарламасы мамандық: Механикалық өңдеу, 1013000 Механикалық өңдеу, өнеркәсіптегі бақылау-өлшеуіш
§ 28. эмальмен бейнелеуші
- Жұмыстың және жұмысшы мамандардың бірыңғай тарифтік-біліктілік анықтамалығы
«Қазақ тілі мен әдебиеті» (Т2) пәні бойынша жалпы білім беретін мектептер үшін бастапқы бақылау кескіні 10-сынып Көп нүктенің орнына тиісті сөзді қой «Құлпытасқа адамның, малдың суретін бейнелеуге тыйым »«Қазақ тілі мен әдебиеті» (Т2) пәні бойынша жалпы білім беретін мектептер үшін бастапқы бақылау кескіні 10-сынып Көп нүктенің орнына тиісті сөзді қой «Құлпытасқа адамның, малдың суретін бейнелеуге тыйым »
Көп нүктенің орнына тиісті сөзді қой «Құлпытасқа адамның, малдың суретін бейнелеуге тыйым»
31,66 Kb. 6
оқу
Сабақтың мақсаты: Білімділігі: Штрих түрлерін ажыратып, әр заттың өзіндік келбетін нақты бейнелеуге үйретуСабақтың мақсаты: Білімділігі: Штрих түрлерін ажыратып, әр заттың өзіндік келбетін нақты бейнелеуге үйрету
Білімділігі: Штрих түрлерін ажыратып, әр заттың өзіндік келбетін нақты бейнелеуге үйрету
Сабақ 16,56 Kb. 1
оқу
Html тілінің негіздеріHtml тілінің негіздері
Ол кәдімгі мәтіндерді Web-парақтар түрінде бейнелеуге арналған ережелер жиынын анықтайды
48,5 Kb. 1
оқу
Сабақтың тақырыбы: «Кескіндемедегі табиғатты бейнелеу»Сабақтың тақырыбы: «Кескіндемедегі табиғатты бейнелеу»
Білімділігі:Қазақстанның көркем табиғатымен танысу, табиғат көріністерін бейнелеуге үйрету
Сабақ 448,83 Kb. 2
оқу
Сабақтын мақсаты : Күзгі табиғат көрінісін көре білуге, күз айларындағы табиғат өзгерістерін, құбылыстарын бейнелеуге үйретуСабақтын мақсаты : Күзгі табиғат көрінісін көре білуге, күз айларындағы табиғат өзгерістерін, құбылыстарын бейнелеуге үйрету
Сабақтын мақсаты: Күзгі табиғат көрінісін көре білуге, күз айларындағы табиғат өзгерістерін, құбылыстарын бейнелеуге үйрету
Сабақ 484,84 Kb. 2
оқу
Сабақ Тақырыбы: «Аппликация»Сабақ Тақырыбы: «Аппликация»
Оқушыларды аппликация ұғымымен таныстыру. Аппликацияны бейнелеуге қажетті құралдармен жұмыс жасаудың әдіс — тәсілдерімен таныстырып, бейнелеу іс — әрекеттерін меңгеруге баулу
Сабақ 37,92 Kb. 1
оқу
Сабақтың тақырыбы: АппликацияСабақтың тақырыбы: Аппликация
Оқушыларды аппликация ұғымымен таныстыру. Аппликацияны бейнелеуге қажетті құралдармен жұмыс жасаудың әдіс тәсілдерімен таныстырып, бейнелеу іс әрекеттерін меңгеруге баулу
Сабақ 28,2 Kb. 1
оқу
Сабақтың тақырыбы Үлгі бойынша аппликация жасау. Сабақтың жалпы мақсатыСабақтың тақырыбы Үлгі бойынша аппликация жасау. Сабақтың жалпы мақсаты
Аппликацияны бейнелеуге қажетті құралдармен жұмыс жасаудың әдіс тәсілдерімен таныстырып, бейнелеу іс әрекеттерін меңгеруге баулу
Сабақ 145,59 Kb. 2
оқу
Сабақтың мақсаты: Геометриялық денелердің проекцияларын сызу құралдары арқылы салып үйренуСабақтың мақсаты: Геометриялық денелердің проекцияларын сызу құралдары арқылы салып үйрену
А білімділік: Оқушылардың таным қабілетін, логикалық ойлау қабілетін дамыту, оқушыларды детальдарды кескіндеп, бейнелеуге үйрету
Сабақ 49,89 Kb. 1
оқу
Сарыарқа Мақсаты; Қазақтың ұсақ шоқысының географиялық орынын анықтай алуғаСарыарқа Мақсаты; Қазақтың ұсақ шоқысының географиялық орынын анықтай алуға
Дамытушылық міндеті; Табиғаттың құрамдас бөліктері арасындағы байланысты логикалық бейнелеуге үйлестіру арқылы танымдық қабілеттерін дамытуды одан әрі жалғастыру
49,27 Kb. 1
оқу
Табиғат көрінісін бейнелеу. Қыс мезгіліТабиғат көрінісін бейнелеу. Қыс мезгілі
Оқушыларды қыс туралы табиғатты дұрыс бейнелеуге, суретті қамтып,бояу түстерін үйлестіріп әр бояудың түстерін ажырата білуге үйрету
5,68 Kb. 1
оқу
Сабақтың әдісі : Түсіндіру, сұрақ-жауап, сарамандық жұмыс. Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңіСабақтың әдісі : Түсіндіру, сұрақ-жауап, сарамандық жұмыс. Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі
Білімділігі: Оқушыларды аппликация ұғымымен таныстыру. Аппликацияны бейнелеуге қажетті құралдармен жұмыс жасаудың
Сабақ 26,43 Kb. 1
оқу
Қысқы табиғат көрінісіҚысқы табиғат көрінісі
Сабақтың мақсаттары: а Білімділігі: Қысқы табиғат әсемдігін көре білуге баулу. Қыс айларындағы табиғат өзгерістерін, құбылыстарын бейнелеуге үйрету
34,71 Kb. 1
оқу
Сабақ тақырыбы: Натюрморт түстік шешімін табуСабақ тақырыбы: Натюрморт түстік шешімін табу
Білімділік: Оқушыларды бейнелеу өнері пәнінде заттың өзіне қарап бейнелеуге баулу. Нәрселердің әр түрлі көлемін салыстырмалы түрде елестете отырып, әр жазықтықта бөліп, геометриялық бөліктерге дағдыландыру
Сабақ 111,81 Kb. 1
оқу
Географиялық нысандарды, үдерістер мен құбылыстарды картадан көрсету тәсілдеріГеографиялық нысандарды, үдерістер мен құбылыстарды картадан көрсету тәсілдері
Картографиялық бейнелеуге шартты белгілермен көрсетілген картаның мазмұны жатады. Олардың көмегімен біз картадан ақпарат аламыз. Нысандарды
2,28 Mb. 3
оқу

  1   2




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет